HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

 

Doğru Olanı, Nitelikli Bir Çözüm İle Sunmaktır.

İÇMİMARLIK - MİMARLIK PROJELENDİRME VE UYGULAMA HİZMETLERİ

 

İçmimar Can GÜRER Tarafından Deneyimli Ve Yenilikçi Ekibiyle Sizlere Hizmet Vermektedir.
 


ANALİZ


Tasarım Ekibimizle Yapılacak Olan Ön Görüşmedir. Sizleri Tanımak Düşüncelerinizi Ve Zevklerinizi Öğrenmek Bizim İçin Çok Önemlidir.

 

PROJELENDİRME


Bu Aşamada Projelendirmesi Yapılacak Olan Mekanın Ölçüleri Alınır Ve Tasarım Aşamasına Başlanır.
Aldığımız Ölçüler Doğrultusunda Tasarım Ekibimiz Eskiz Çizimleri Oluşturmaya Başlar,
Sizinde Fikirlerinizle Bu Tasarımlar Gelişir Ve Son Şekli Olan 3 Boyutlu Fotorealistik Şeklini Alır.

 

 

ÜRETİM UYGULAMA


Hayalinizdeki Düşünceler Ve Uygulanacak Olan Projelerinizin Hayata Geçirileceği En Zevkli Kısımdır.
Yapılacak Olan Çalışmalar Hayalinize Bir Adım Daha Yaklaşmanızı Sağlayacak.


 

 

 

 

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ PROJELENDİRME VE UYGULAMA HİZMETLERİ

 

Mimari Ve İç Mimari İle Birlikte Yürütülen Tümleşik Bir Yapıda Çalışmaktadır. Hesaplamalar Yapılarak, Kullanılacak Malzemelerin Şeçimi Ve Temini Sağlanmaktadır. Bunun Yanı Sıra Sistem Dinamiği, İşleyebilirlik Ve Ergonomik Tasarımlar Ön Planda Tutulmaktadır. Müşteri Memnuniyeti Odaklı, Gereksinimleri En Üst Seviyede Karşılayacak Çözümler Sunmak Esas Hedefimizdir.

 

 

ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ PROJELENDİRME VE UYGULAMA HİZMETLERİ

 

Elektrik Ve Elektronik Projelendirme Hizmeti, Uygun Malzemelerin Seçimi Ve Temini Yapılmaktadır. Yük Dağılımları - Cetvelleri, Güvenlik Sistemleri, Otomasyonel Sistemler, Teknolojik Isıtıma Sistemleri Esas Uzmanlık Alanlarımızı Oluşturmaktadır. Distribütörü Olduğumuz Ürünler İle Direkt Ve Nitelikli Çözümler Sağlamaktayız. Alanlarında Uzman Ekiplerimiz İle Standartlara Uygun Yüksek Kaliteli İşler Sunmak Hedefimizdir.

 

 

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ PROJELENDİRME VE UYGULAMA HİZMETLERİ

 

Mekanik Projelendirme Hizmeti, Uygun Malzemelerin Seçimi Ve Temini Yapılmaktadır. Bina İçlerinde Bütün Mekanik Tesisat Gereksinimlerine En Uygun Ve Sağlam Çözümleri Sağlamaktayız. Isıtma Sistemleri Ve Elektromekanik Parçaların Çalıştırılmasına Yönelik Uzman Ekiplerimizce Yapılan Detaylar Doğrultusunda Çözümlerimizi Sunmak Hedefimzidir

 

Grr Mühendislik Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, 2015 Yılında İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mimari Ve İç Mimari Alanlarında Nitelikli Çözümler Sağlamak Üzere Kurulmuştur. Alanlarında Uzman Ekiplerimiz İle, Gereken Proje Ve Uygulama Hizmetlerinin Standartlara Uygun Ve Yüksek Kalite Gözetilerek Sunulması Hedeflenmektedir.